Close

4.Levent Moto kurye

4.Levent Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

4.Levent moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içerisinde alınır ve alıcı yere teslim edilir. 4.Levent moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir semtteki alıcının bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya vb. dökümanların hızla direk, hiçbir yere sapmadan paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye 60-80 dakika sürmektedir.

4.Levent moto kurye servisiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, başka bir yere ulaştırılacak olan, kuryenin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

4.Levent moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

4.Levent moto kurye, gece kurye servisini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra 4.Levent moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

4.Levent moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre sms aracılığıyla bildirilir.

4.Levent moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.