Close

4.Levent Kurye

Moto kurye hizmetinin ana görevi gün içindeki paketlerinizi seri 1 şekilde adresine ulaştırabilmektedir.

ile İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en fazla 3 saat gibi bir zaman diliminde her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere nakledilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde 4.Levent Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

4.Levent Kurye olarak normalin dışındaki şartlarda teslimat vakti mevcut şartlara göre az sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul edilir.

 

4.Levent Vip Kurye

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize 4.Levent Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. 4.Levent kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 50 dakikada yerine teslim eder.

 

4.Levent Gece Kurye

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların yerine götürülmesi işidir. 4.Levent Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin başlangıcına kadar devam eder. Çağrı Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre 4.Levent Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

 

4.Levent Kiralık Kurye

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. 4.Levent Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları 4.Levent Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, 4.Levent Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı maliyet artıyorsa, 4.Levent Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 4.Levent Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

4.Levent Arabalı Kurye

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında 4.Levent Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı mevkiye ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

 

4.Levent Ekspres Kurye

4.Levent Kurye express kurye (ekspres kurye) servis hizmetimiz, azami doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici kurum yada şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın express moto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.