Close

4.Levent Acil Kurye


4.Levent Acil Kurye

4.Levent Acil Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? HemenHemen şirketimizi arayın! Belgenizi en yakın zamanda semtine teslim edelim. Postalamak istediğiniz değişik iletilerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle söylediğiniz yere iletelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik olmak için bütün şirket, kurum ve kuruluşların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu şekilde bir uygulama düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gerekilen teslimlerin söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğru bir şekilde teslim edilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye gönderme süreleri, en kısa konum 30 dk., ırak bölge 75 dk. içinde yollanır. Paketiniz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olursa, şirketimiz mesuliyet olamaz. Şayet gönderiniz oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal teslimatın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!