Close

3.Levent Moto kurye

3.Levent Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

3.Levent moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 30-40 dakika içinde teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilmektedir. 3.Levent moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vb. gibi belgelerin süratle direk, hiçbir adrese uğramadan gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafe 60 yada 80 dk sürebilmektedir.

3.Levent moto kurye olarak, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, farklı bir adrese götürülecek olan, moto kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

3.Levent moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işleriniz kati suratle aksamayacaktır.

3.Levent moto kurye, gece kurye servisini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra 3.Levent moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

3.Levent moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

3.Levent moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.