Close

3.Levent Kurye

Moto kurye servisinin ana işlevi gün içerisindeki gönderilerinizi ivedi 1 biçimde adresine ulaştırabilmektedir. hizmetiyle İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki adresleri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese teslim edilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda 3.Levent Kurye‘nin express kurye (ekspres kurye) servisinden faydalanabilirsiniz.

3.Levent Kurye olarak olağanın dışındaki durumlarda gönderi vakti eldeki koşullara göre kısa zamanda yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 hal olarak kabul ediliyor.

3.Levent Vip Kurye

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya gönderilerinizin için müşterilerimize 3.Levent Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. 3.Levent kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 1 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 10 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

3.Levent Gece Kurye

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların ikamete götürülmesi işidir. 3.Levent Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre 3.Levent Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

3.Levent Kiralık Kurye

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. 3.Levent Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri 3.Levent Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, 3.Levent Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü maliyet yükseliyorsa, 3.Levent Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. 3.Levent Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

3.Levent Arabalı Kurye

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul kapsamında 3.Levent Kurye arabalı kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı adrese götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 1 telefonla yerine getirilir.

3.Levent Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok doksan dakika içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen firma veya kişiye e-mail veya kısa mesaj ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın express moto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.