Close

2.Levent Moto kurye

2.Levent Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

2.Levent moto kuryeye kargo verdiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 30 ya da 40 dk. zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılmaktadır. 2.Levent moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu adrese nakledilecek olan dosya fatura evrak, gibi dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere gitmeden kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere altmış ya da seksen dakika kadar sürmektedir.

2.Levent moto kurye servisiyle, her hangi bir yerden alınıp, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

2.Levent moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksatılmayacaktır.

2.Levent moto kurye, gece kurye hizmetini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra 2.Levent moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

2.Levent moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre kısa mesaj yoluyla bildirilir.

2.Levent moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.