Close

2.Levent Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl amacı gün içindeki kargolarınızı süratli bir şekilde yerine teslim edilebilmektedir. hizmet ile İstanbul içerisinde birbirine uzak yerleri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi kargolarınızın teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin verilen mevkiye teslim edilmesi yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde 2.Levent Kurye‘nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

2.Levent Kurye servisiyle normalin dışındaki koşullarda teslimat zamanı mevcut duruma göre en az sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir durum olarak kabul görür.

2.Levent Kurye Vip Kurye

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada gönderilerinizin için müşterilerimize 2.Levent Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. 2.Levent kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 50 dakikada adrese teslim eder.

2.Levent Kurye Gece Kurye

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların mevkiye ulaştırılması işidir. 2.Levent Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 2 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre 2.Levent Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

2.Levent Kurye Kiralık Kurye

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. 2.Levent Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları 2.Levent Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, 2.Levent Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı ücret artıyorsa, 2.Levent Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 2.Levent Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

2.Levent Kurye Arabalı Kurye

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında 2.Levent Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

2.Levent Kurye Ekspres Kurye

2.Levent Kurye express kurye (ekspres kurye) servis hizmetimiz, en fazla 90 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici şirket yada şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki express moto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre vip, express(ekspres), normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.