Close

2.Levent Acil Moto Kurye


2.Levent Acil Moto Kurye

2.Levent Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize ihtiyaç durumunda mükemmel çözümlerden birisidir.Acilen kargolanması gereken postanız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? ÇabucakÇabucak ulaşın! Teslimatınızı olabildiğince kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Ulaştırmak istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Profesyonel, başarılı acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz bölgeye postalayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu düzen ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gereken belgelerin istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğru bir şekilde yollanır. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye kargolama vakitleri, en yakın mesafe bölge 30 dk., ırak konum 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Kargonuz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz postalarınızda geç teslimat olursa, şirketimiz sorumlu değildir. Lakin teslimatınız fazla acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal kargonun 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan sizler için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür ebattaki teslimleriniz acil moto kurye tarafından teslim alınarak, motosiklet ya da araba ile konuma kargolanır. Günün her saati, gece ve gündüz servis hizmeti uygulamaları da, siz müşterilerimize önemli olumsallık sağlar.
Bilhassa, ilaç işletme şirketleri, hastaneler için de talep edilmesi elzemdir. Bir yandan, seçme hakkınız da vardır. Nasıl, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda iletme gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, sadece dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, saniyelerle yarışır!