Close

2.Levent Acil Kurye


2.Levent Acil Kurye

2.Levent Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HızlıcaHızlıca iritbata geçin! Postanızı olabildiğince yakın vakitte mevkisine gönderelim. Yollamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz semte gönderelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için böyle bir sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun sistemdir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gerekilen dökümanların söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve dosdoğru kargolanır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, en kısa mesafe semt 30 dk., en uzak semt 75 dk. içinde postalanır. Tesliminiz acilse, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, firmamız mesuliyet olamaz. Eğer tesliminiz olabildiğince acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal postanın 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlamış olur. Her cins boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!