Close

1.Levent Moto kurye

1.Levent Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

1.Levent moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size yakın olan kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içerisinde teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılır. 1.Levent moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vs. belgelerin hızla direk, hiçbir adrese sapmadan paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafeye altmış-seksen dakika sürebilmektedir.

1.Levent moto kurye hizmetiyle, bir adresten alınarak, farklı bir yere götürülecek olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

1.Levent moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işlemleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

1.Levent moto kurye, gece kurye servisini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra 1.Levent moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

1.Levent moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

1.Levent moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.