Close

1.Levent Kurye

Moto kurye servisinin asıl görevi gün içerisindeki paketlerinizi hızlı 1 şekilde adresine teslim edilebilmektedir. 1.Levent kurye aracılıyla İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en çok üç saat gibi bir vakit arasında her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimini yapıyoruz.

 

1.Levent Ekspres Kurye

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere ulaştırılması hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği (aciliyeti) olan kargolarınızın olması durumunda 1.Levent Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

1.Levent Kurye servisiyle olağanın dışındaki şartlarda gönderi süresi eldeki şartlara göre en çabuk zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul edilir.

 

1.Levent Vip Kurye

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize 1.Levent Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. 1.Levent kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 1 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada adrese ulaştırır.

 

1.Levent Gece Kurye

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak teslimatların adrese götürülmesi işidir. 1.Levent Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam eder. Çağrı Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre 1.Levent Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

 

1.Levent Kiralık Kurye

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. 1.Levent Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri 1.Levent Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Çağrı Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü ücret yükseliyorsa, 1.Levent Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Çağrı Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

1.Levent Arabalı Kurye

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul ilinin kapsamında 1.Levent Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 1 telefonla yerine getirilir.

 

1.Levent Acil Kurye

Çağrı Kurye acil kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderen kurum veya şahısa e-mail yada kısa mesaj ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki acil moto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.

 

1.Levent Kurye

1.levent kurye