Close

1.Levent Acil Kurye


1.Levent Acil Kurye

1.Levent Acil Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? Çok çabukÇok çabuk arayın! İletinizi yakın zamanda semtine teslim edelim. Kargolamak istediğiniz değişik iletilerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle istediğiniz yere kargolayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik durumlu olmak için tümüyle şirket, kurum ve kuruluşların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için bu sistem düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde sonuçlanması ayarlanır. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu bir uygulamadır.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gerekilen postaların istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve hemen iletilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye postalama süreleri, kısa konum 30 dk., uzak bölge 75 dk. içinde kargolanır. Postanız hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olur ise, işletme şirketimiz yetkili olamaz. Şayet iletiniz çok fazla hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal teslimatın 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlanmış olur. Her çeşit ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!